Jak si dobít kredit a k čemu slouží?

Na PRASENÍ.cz si kupuješ členství VIP, reklamní prostory, bannery, inzeráty, apod. a k tomu potřebuješ mít v Peněžence kredit.

Jak dobít kredit do peněženky?

  1. Přejdi na Peněženku a klikni na Dobít kredit.
  2. Do formuláře napiš částku, jakou si chceš dobít. Částku si zvolíš sám, ideálně v rozmezí 50 Kč až 2000 Kč.
  3. Po kliknutí na Pokračovat zvolíš možnost dobití: Přes bankovní účet nebo PayPal

Jak dobít kredit do peněženky?


Jaké platební metody lze použít?

Můžeš dobíjet buď příkazem k úhradě na náš bankovní účet 229350180/0600 a nebo platební kartou přes PayPal. Platby bankovním převodem zpravidla vyřizujeme do druhého dne nebo i tentýž den, maximálně 3 pracovní dny. Platby přes PayPal jsou přičteny ihned. Platba kartou je umožněna, ale pouze přes PayPal.

Jaké platební metody lze použít?


Proč nelze dobíjet přímo platební kartou a je k tomu nutný PayPal?

PRASENÍ.cz je web s erotickým obsahem. A s tím mají platební brány všeobecně problém. Takže podle legislativ klasické platební brány nemůžeme využívat. Jedinou platební bránu, kterou můžeme používat, je PayPal. Víme, že brána PayPal není zcela komfortní, avšak pro naše potřeby je dostačující.


Jak zaplatit přes PayPal?

  1. Buď se přihlásíš do svého již existujícího účtu PayPal a nebo si vytvoříš účet na PayPal. Bez toho Tě PayPal dál nepustí k platbě kartou.
  2. V případě registrace vyplníš informace o sobě a o platební kartě. Informace o Tobě my nevidíme a nepotřebujeme je, ty vyžaduje PayPal sám. Nemusíš se obávat zneužití údajů. Vše je bezpečné a u nás anonymní.
  3. Přidáš platební kartu a zaplatíš požadovanou částku. Peníze se přičtou automaticky ihned.

Jak zaplatit převodem na bankovní účet a kdy peníze budou přičteny do Peněženky?

  1. Platbu v rozmezí 50 Kč až 2000 Kč provedeš na bankovní účet: 229350180/0600, v případě platby ze Slovenska můžeš použít IBAN CZ34 0600 0000 0002 2935 0180
  2. Do Zprávy pro příjemce napiš Tvůj email nebo přezdívku. Urychlíš tak spárování platby.
  3. Screen o provedené platbě nám přilož jako přílohu. Tím si ověříme, že platba sedí a můžeme ji rovnou přičíst. Platby jsou přičteny zpravidla hned nebo tentýž den, avšak maximální doba přičtení jsou 3 pracovní dny.

Jak zaplatit převodem na bankovní účet a kdy peníze budou přičteny do Peněženky?


Admin

23 Články příspěvky

Komentářů