Letní filmové LGBT tipy 2021

Když není do čeho píchnout, vyzkoušej tipy na filmy.

Špatné vychování (2019)

Dr. Frank Tassone je oblastním ředitelem veřejných škol na Long Islandu. Spolu se svou ekonomickou zástupkyní Pamelou Gluckinovou usiluje o zlepšení škol a připravují projekt nové školy. Frank je oblíben studenty i rodiči. Frank tvrdí, že je vdovec, ale ve skutečnosti je gay a žije s partnerem Tomem. Během konference v Las Vegas potká svého bývalého studenta Kylea Contrerase, se kterým udržuje poměr.

 

Zatoulaný (2018)

Zatoulaný (ve francouzském originále Sauvage) je francouzský hraný film z roku 2018, který režíroval Camille Vidal-Naquet podle vlastního scénáře. Film popisuje osudy mladého bezdomovce, který se živí prostitucí. Snímek měl světovou premiéru na Filmovém festivalu v Cannes 10. května 2018, kde byl uveden v sekci Semaine de la critique. V ČR byl uveden v témže roce na filmovém festivalu Mezipatra. Od červernce 2019 byla navíc ohlášena jeho distribuční premiéra.

 

Something like summer (2017)

Benjamin je jediný vyoutovaný student na škole. Tím pádem nemá kromě Allison žádné další kamarády. O letních prázdninách se do sousedství přistěhuje nový kluk, který Benjamina přitahuje. Na začátku školního roku Benjamin zjistí, že je to jeho nový spolužák ve třídě. Jednoho dne se snaží upoutat Timovu pozornost v parku při jízdě na kolečkých bruslích, ale nechtěně ho srazí na zem a zraní. Pomůže mu domů a tím se mezi nimi vytvoří přátelství, které posléze přeroste v milenecký vztah. Nicméně Tim, který pochází z přísně katolické rodiny, není připraven se k Benjaminovi veřejně hlásit a rozejde se s ním.

 

Piss boys in love 2 (DVD)

Andre je zpět a přivedl si s sebou ještě dva mladé kamarády, kteří se chtějí nechat zasvětit do gay piss praktik, a to hned od 10 kluků najednou! 10 pořádných namakaných borců s velkýma pérama cákajících hromadně na tyhle 3 pěkný sexy submisivní kluky! DVD Piss Boys In Love 2 je nutností pro všechny milovníky gay piss praktik.

DVD koupíte za 99.-Kč na Gaymegastore.cz


Admin

17 x

Komentářů