TOP 5 LGBT filmů Duben 2021

Výběr pěti filmů/seriálů pro měsíc duben 2021

1. Reach (2018)

Středoškolák Steven (Garrett Clayton) plánuje spáchat sebevraždu, jelikož se stále nedokázal vyrovnat s tragickou ztrátou své matky, zatímco vztah s otcem (Bojesse Christopher) je na bodu mrazu a ve škole ho navíc šikanuje bývalý nejlepší kamarád Nick (Jordan Doww). Vše se změní s příchodem nového spolužáka Clarence (Johnny James Fiore), který se po smrti rodičů přistěhoval do sousedství ke svým prarodičům. Nově vzniklé přátelství má pozitivní vliv jak na Stevenovy deprese, tak na jeho vztah s otcem a ostatními spolužáky. Zdá se, že se vše začíná obracet k lepšímu. Avšak Steven není jediný, kdo bojuje s démony minulosti.

 

2. Un frère (2018)

15-ročný Tom (Simon Royer) strávi ďalšie pokojné leto so svojimi rodičmi a mladšou sestrou vo svojom letnom dome. Prichádza však aj iná rodina aj so svojim 17-ročným synom Felixom (Marin Lafitte).

 

3. Bohyně štěstěna (2019)

Arturo (Stefano Accorsi) a Alessandro (Edoardo Leo) tvoří pár již patnáct let, a přestože se vášeň a láska proměnily ve významný vzájemný cit, jejich vztah už nějaký čas prochází krizí. Když do jejich života náhle vstoupí dvě děti, které jim na pár dní svěřila Annamaria (Jasmine Trinca), nejlepší Alessandrova kamarádka, zdá se, že pravě ony by je mohly vytrhnout z únavné každodenní rutiny. Řešením je šílené gesto, ale láska je přece příjemné šílenství.

 

4. Malé velké lži (2018)

Nejlepší kamarádi Franky a Ballas patří mezi největší idoly na střední škole – jsou to krasavci, hvězdy plaveckého týmu a oblíbenci dívek. Blíží se oslava Frankyho sedmnáctých narozenin a všechno se zdá být dokonalé - až na to, že se jeho rodiče rozvádějí, protože otec odešel za jiným mužem. A s tím se Franky nedokáže smířit. Když jeho divoká narozeninová párty skončí nečekaným sexuálním zážitkem, který jde daleko za hranici představitelného, jeho dosavadní svět se hroutí. Po celé škole se šíří pomluvy a pravda se zdá být neuchopitelná, ale Franky i Ballas se dočkají pomoci z nečekané strany. Snímek "Malé velké lži" vypráví upřímný a velmi osobní příběh o přátelství, sebeobjevování a síle lásky bez předsudků.

 

5. The dare project (2018)

Ben a Johnny se náhodou setkají na večírku v Los Angeles. Poté, co se navzájem neviděli od jejich středoškolského polibku v bazénu, musí dokončit to, co před všemi těmi lety začali. Je ale jejich spojení po více než 14 letech stále živé a co s tím udělají? Pokračování krátkého filmu Dare (2005).

 

Shlédl si nějaký film z těchto typů, nebo máš ty naopak dobrý tip na film nebo seriál s touto tématikou? Napiš nám na profil @Admin


Admin

23 Články příspěvky

Komentářů